MAREK DEVELOPMENT

Chorvatsko - Zadar - Bibinje

Pro výstavbu apartmánů jsme vybrali městečko Bibinje, které leží v těsném sousedství města Zadar a přístavu Sukošan. Tato poloha je velmi výhodná z hlediska možností dopravy do lokality. Mezinárodní letiště Zadar, vzdálené zhruba 12 km, nabízí možnost využití pravidelné linky na letiště Praha, a to za velmi výhodné ceny. Doprava autem je také relativně rychlá a pohodlná, po chorvatské dálnici dojetete opět až do Zadaru. V přístavu Sukošan si samozřejmě můžete pro vaší dovolenou pronajmout jachtu nebo jiné plavidlo a užít si krásy Jadranu přímo z hladiny moře.

BIBINJE (ZADAR) 

Malé a malebné městečko Bibinje, které má asi 4 tisíce obyvatel, se nachází v Zadarské župě. Bylo obydleno již v antických dobách. Od města Zadaru je vzdáleno zhruba 7 km směrem na jihovýchod.

Zadar je velké průmyslové město s důležitým přístavem, letištěm a přímořskými lázněmi. Žije v něm asi 70 tisíc obyvatel. Zajímavostí města Zadar jsou mořské varhany, vybudované poblíž přístavu. Do Bibinjské oblasti patří jachtařský klub „Marina Dalmacia„, s nabídkou 1400 míst k přivázání, a je největším jachtařským klubem na Jadranu.