MAREK DEVELOPMENT
... zpět na nabídku apartmánů

APP6 - 2. nadzemní podlaží

Prostorný apartmán ve druhém patře, se střešní terasou a výhledem na moře. Dispoziční řešení 3+kk.


Zaujala vás naš nabídka ? Máte zájem o tento apartmán nebo se chcete na něco zeptat ? Potřebujete doplnit další informace ohledně nemovitosti nebo postupu prodeje ?

Chci rezervovat / mám dotaz


Apartmán o celkové velikosti včetně teras :  199,11  m2 včetně střešní terasy.  Vchod do bytu, kde se nachází prostorná předsíň do tvaru L o velikosti 4,15 m2 + 3,11 m2. Z předsíně se vchází do obývacího pokoje s kuchyňským koutem o velikost 30,62 m2 s velkou terasou o velikosti 19,80 m2,  s výhledem na moře. V apartmánu jsou dvě ložnice ( 10,63 m2 + 11,04 m2) a koupelna ( 4,52 m2). Z větší ložnice je vstup na terasu o velikost 6,78 m2. Apartmán má po schodišti přístupnou střešní terasu o velikosti 106,93 m2, která je součástí prodeje tohoto apartmánu. Na střešní terase je samostatné WC.Uvedené ceny jsou bez DPH. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte.

Máte zájem o tento apartmán ?

Zaujal vás tento apartmán, chcete si jej rezervovat ? Nebo potřebujete více informací o nabídce ?
Můžete nám napsat prostřednictvím tohoto formuláře, ozveme se vám zpět. Neváhejte nás kontaktovat !
Vyplňte prosím všechna pole označená *.

Jméno *
Příjmení *
Firma
Město
E-mail *
Telefon
Mám zájem o
Text
Odesláním zprávy souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených osobních údajů. Tyto údaje budou použity pro zlepšení komunikace a budou uchovány pouze po dobu nezbytně nutnou k vyřízení.