MAREK DEVELOPMENT
... zpět na nabídku apartmánů

APP1 - přízemí

Apartmán v přízemí domu, bezbariérový přístup, zahradní terasa. Dispoziční řešení 3+kk.


Zaujala vás naš nabídka ? Máte zájem o tento apartmán nebo se chcete na něco zeptat ? Potřebujete doplnit další informace ohledně nemovitosti nebo postupu prodeje ?

Chci rezervovat / mám dotaz


Apartmán o celkové velikosti včetně teras : 92,62 m2 + menší pozemek (m2 upřesníme). Vchod do bytu, kde se nachází prostorná předsíň do tvaru L o velikosti 4,67 m2 + 3,41 m2. Z předsíně se vchází do obývacího pokoje s kuchyňským koutem o velikost 31,64 m2 s velkou terasou o velikosti 20,28 m2 . V apartmánu jsou dvě ložnice ( 12,09 m2 + 15,41 m2) a koupelna ( 5,12 m2). V tomto apartmánu je na víc samostatné wc s místemn na pračku – tzv. prádelna o velikosti 2,43 m2. K tomuto přízemnímu bytu je k dispozici část parcely o velikosti …… (upřesníme m2). V části před domem je možné po dohodě (za doplatek) zřídit až 3 parkovací stání.Uvedené ceny jsou bez DPH. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte.

Máte zájem o tento apartmán ?

Zaujal vás tento apartmán, chcete si jej rezervovat ? Nebo potřebujete více informací o nabídce ?
Můžete nám napsat prostřednictvím tohoto formuláře, ozveme se vám zpět. Neváhejte nás kontaktovat !
Vyplňte prosím všechna pole označená *.

Jméno *
Příjmení *
Firma
Město
E-mail *
Telefon
Mám zájem o
Text
Odesláním zprávy souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených osobních údajů. Tyto údaje budou použity pro zlepšení komunikace a budou uchovány pouze po dobu nezbytně nutnou k vyřízení.